Astora Art House

Eladó telek
Balatonlelle

150 000 000 Ft150 M Ft 91 968 Ft/m2
1631 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1631 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 964
Ferlindisné Kulcsár Judit Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kiváló befektetés!
Az ÁlomKuckó Ingatlanközvetítő Iroda eladásra kínál Balatonlellén a Rákóczi úton egy 821 m2-es és egy 810 m2-es egymás mellett lévő beépítetlen területű ingatlant. Az ingatlanok Lke 4 besorolásúak, beépíthetőségük 30 %, épületmagasság 5 m. A két telek egyben kerül értékesítésre. Kiválóan alkalmas nagyobb lakóház, illetve akár négylakásos társasház építésére. Víz- és villany közmű a telken. A Balaton part 2-300 m-re található.
Irányár: 150 mFt
Azonosító: 2505
Érdeklődni: Kulcsár Judit 30/964-2924

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Balatonlelleén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonlelle m² ár
92 e Ft
1 e Ft -6,060%
Ennek az ára
Balatonlelle átlagár
150 M Ft m Ft
62.9 m Ft -139%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonlelle

Eladó ingatlanok a környékről

Balatonfenyves, Úttörő utca
Eladó családi ház

Balatonfenyves

130 M Ft
6 szoba
165 m²
Hollád
Eladó telek

Hollád

6 M Ft
2356 m²
0 m²
Balatonlelle
Eladó telek

Balatonlelle

36.8 M Ft
2400 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

24.4 M Ft
675 m²
0 m²
Balatonlelle
Eladó telek

Balatonlelle

49.9 M Ft
543 m²
0 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Hollád, Nincs utca
Eladó telek

Hollád

2 M Ft
7624 m²
Balatonlelle
Eladó telek

Balatonlelle

15.9 M Ft
4622 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

109.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Balatonlelle
Eladó telek

Balatonlelle

67.9 M Ft
1564 m²
0 m²
Buzsák
Eladó telek

Buzsák

15.9 M Ft
1800 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

85 M Ft
3 + 1 szoba
68 m²
Balatonlelle
Eladó telek

Balatonlelle

58 M Ft
635 m²
0 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

5.9 M Ft
1657 m²
0 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Balatonlelle
Eladó telek

Balatonlelle

15 M Ft
1080 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Balatonendréd
Eladó nyaraló

Balatonendréd

38.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Balatonlelle, Várszói út
Eladó telek

Balatonlelle

12.9 M Ft
3582 m²
0 m²
Kereki
Eladó telek