River Life

Eladó telek
Balatonfűzfő

+ 17 kép 1/20
17 000 000 Ft17 M Ft 21 823 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 779 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3684506743
Duna House - Siófok, Fő utca
Duna House - Siófok, Fő utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Balatonfűzfőn,megvételre kínálok szép helyen, jó környezetben, egy jelenleg rét besorolású osztatlan közös telek részt

Az Ingatlan 779 nm-es.

A környék barátságos, közlekedés szempontjából is remek helyen van !

Alakját tekintve kb.17m széles és 48m hosszú.

Kollégám díjmentes,bank semleges hitel ügyintézéssel áll a rendelkezésére.

További információk miatt, vagy személyes megtekintéshez időpont egyeztetésért kérem keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Balatonfűzfőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfűzfő m² ár
22 e Ft
45 e Ft 52%
Ennek az ára
Balatonfűzfő átlagár
17 M Ft m Ft
47.2 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfűzfő

Eladó ingatlanok a környékről

Pécsely
Eladó telek

Pécsely

85 M Ft
4750 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

49.5 M Ft
1159 m²
0 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

22 M Ft
800 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

10 M Ft
2326 m²
0 m²
Balatonfűzfő
Eladó telek

Balatonfűzfő

68 M Ft
1276 m²
0 m²
Kővágóörs
Eladó telek

Kővágóörs

11.9 M Ft
3835 m²
0 m²
Balatonfűzfő
Eladó telek

Balatonfűzfő

49.9 M Ft
2100 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

24 M Ft
985 m²
0 m²
Balatonfűzfő
Eladó telek

Balatonfűzfő

59 M Ft
8817 m²
0 m²
Pápa
Eladó telek

Pápa

13.5 M Ft
2460 m²
Balatonfűzfő
Eladó telek

Balatonfűzfő

40 M Ft
721 m²
Balatonszepezd
Eladó telek

Balatonszepezd

26.9 M Ft
2508 m²
0 m²
Balatonfűzfő
Eladó telek

Balatonfűzfő

68 M Ft
1276 m²
0 m²
Csajág
Eladó telek

Csajág

6.99 M Ft
1365 m²
Balatonfűzfő
Eladó nyaraló

Balatonfűzfő

120 M Ft
3 szoba
62 m²
Tihany, Cserhegy
Eladó telek

Tihany

42 M Ft
1514 m²
Badacsonytomaj, Káptalantóti
Eladó telek

Badacsonytomaj

19 M Ft
4512 m²
Szigliget
Eladó telek

Szigliget

59 M Ft
1555 m²
Balatonfűzfő
Eladó nyaraló

Balatonfűzfő

120 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfüred
Eladó telek

Balatonfüred

80 M Ft
751 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

149.9 M Ft
2251 m²
0 m²
Balatonfűzfő
Eladó telek

Balatonfűzfő

68 M Ft
1276 m²
Balatonfüred
Eladó telek

Balatonfüred

80 M Ft
751 m²
0 m²
Balatonalmádi, Hóvirág
Eladó telek

Balatonalmádi

34.99 M Ft
3238 m²

Falusi CSOK ingatlanok