Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
BALATONI ÖRÖKPANORÁMÁS TELEK ELADÓ ÉPÍTÉSI ENGEDÉLLYEL BALATONALMÁDIBAN!
MInden oldalról körbekerített 1652 m2 nagyságú zártkerti telek eladó Balatonalmádi külterületi részén csendes zsákutcában!
AZ INGATLAN ÉRVÉNYES ÉPÍTÉSI ENGEDÉLLYEL RENDELKEZIK!
A telekre egy gazdasági épület tervei készültek el - pince+földszint+tetőtér - mely DOKUMENTÁCIÓ rendelkezésre áll!
A VILLANY ÉS A VEZETÉKES VÍZ TELKEN BELÜL TALÁLHATÓ illetve saját emésztő áll rendelkezésre!
Övezeti besorolása Mk-1 (kertes mezőgazdasági terület) , melyre a jelenleg érvényes HÉSZ alapján az alábbi előírások vonatkoznak:
- a telek 1500 m2-től építhető be, a terepszint felett 3%-os, terepszint alatt 5%-os beépítettséggel
- az építménymagasság max. 4méter
- A beépíthető telek legkisebb szélessége 16 m
- Beépítési mód SZABADONÁLLÓ
- kertes mezőgazdasági terület övezeteiben 3000 m²-nél kisebb telken legfeljebb 1 épület és 1 pince helyezhető el
- Az övezetben legalább 80 %-ban szőlő, gyümölcsös vagy kertműveléssel hasznosított kertészetileg művelt telken szabad építeni.
Az ingatlan vásárlása kifüggesztésköteles!
További információkért forduljon hozzám bizalommal. :)
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 11. Utoljára módosítva: 2025. 08. 11.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Balatonalmádi, Bartók Béla utca