Metrodom

Eladó telek
Ajka

+ 7 kép 1/10
23 000 000 Ft23 M Ft 15 818 Ft/m2
1454 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1454 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 820
Tóthné Marcona Szabina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó panorámás telek Ajka
Eladó Ajka kedvelt részén egy örök panorámás " beleszeretős" telek.
A telek 1454 nm, található rajt egy kis ház, garázs, szőlő és gyümölcsfák. A villany és a víz is be van vezetve. körbe van kerítve. Belterületi telek 30%-ban beépíthető.
Eldugott helyen, de mégis családi házak közelében helyezkedik el. Így élvezhetjük a nyugodt feltöltődést, de mégse vagyunk elzárva.
További kérdés esettén keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Ajkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ajka m² ár
16 e Ft
12 e Ft -37%
Ennek az ára
Ajka átlagár
23 M Ft m Ft
12.5 m Ft -85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ajka

Eladó ingatlanok a környékről

Balatonszepezd
Eladó telek

Balatonszepezd

26.9 M Ft
2508 m²
0 m²
Pápa
Eladó telek

Pápa

13.5 M Ft
2460 m²
Pápa
Eladó telek

Pápa

13 M Ft
601 m²
0 m²
Ajka
Eladó telek

Ajka

55 M Ft
6075 m²
0 m²
Balatonalmádi, Hóvirág
Eladó telek

Balatonalmádi

34.99 M Ft
3238 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

66.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

22 M Ft
800 m²
Veszprém, Bakonyalja, Vécsey
Eladó téglalakás

Veszprém

79 M Ft
3 szoba
71 m²
Csajág
Eladó telek

Csajág

6.99 M Ft
1365 m²
Ajka
Eladó telek

Ajka

8.64 M Ft
1382 m²
0 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

52.99 M Ft
2 szoba
52 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

51.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Tapolca
Eladó telek

Tapolca

330 M Ft
6.7 ha
0 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

32 M Ft
253 m²
Tótvázsony
Eladó ipari ingatlan

Tótvázsony

39.9 M Ft
3000 m²
3000 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

129 M Ft
3 + 2 szoba
114 m²
Zánka, Külterület Bálint hegy
Eladó telek

Zánka

12.99 M Ft
3234 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó nyaraló

Balatonkenese

95 M Ft
6 szoba
75 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

24 M Ft
985 m²
0 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

425 M Ft
8.94 ha
0 m²
Ajka
Eladó telek

Ajka

69.9 M Ft
3000 m²
0 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

199 M Ft
7 szoba
338 m²
Ajka
Eladó telek

Ajka

16 M Ft
3262 m²
0 m²
Szigliget
Eladó telek

Szigliget

59 M Ft
1555 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bakonyszentlászló