Seven Pearl

Eladó téglalakás
Zamárdi, 2. emelet

168 900 000 Ft168.9 M Ft 1 494 690 Ft/m2
3 szoba
113 m²
2. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 337
Gulyás Magdolna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Zamárdiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zamárdi m² ár
1495 e Ft
1839 e Ft 19%
Ennek az ára
Zamárdi átlagár
168.9 M Ft m Ft
143.6 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zamárdi, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

150.6 M Ft
3 szoba
76 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

122.674 M Ft
3 szoba
0 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Zamárdi, Nagyváradi utca
Eladó téglalakás

Zamárdi

71.95 M Ft
1 szoba
47 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

192.926 M Ft
4 szoba
95 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

108.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

159.75 M Ft
3 szoba
70 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

177.75 M Ft
3 szoba
81 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

223.222 M Ft
4 szoba
138 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

758 M Ft
15 szoba
305 m²
Zamárdi, Nagyváradi utca
Eladó téglalakás

Zamárdi

139.95 M Ft
3 szoba
92 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

175.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

186.872 M Ft
4 szoba
105 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

237 M Ft
3 szoba
119 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

130 M Ft
3 szoba
70 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

186.872 M Ft
4 szoba