City Pearl

Eladó téglalakás
Zalaegerszeg, 5. emelet

+ 5 kép 1/8
53 000 000 Ft53 M Ft 913 793 Ft/m2
2 szoba
58 m²
5. emelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 851
Honfi Anasztázia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A 6 emeletes társasház az 1980-as években épült, a lakóközössége rendezett, barátságos.A ház 10 cm homlokzati szigetelést kapott.

A lakás prémium minőségű felújításon esett át. Elrendezése szerint 5 négyzetméteres előtér, napfényes 30 négyzetméteres amerikai konyhás nappali + 17,5 nm szoba (3,5 nm erkéllyel,városi panorámával) , fürdőszoba(3,4 nm) és WC(~ 1 nm) külön.A lakáshoz tartozik a szinten még egy saját tároló is.Közös költsége 18 000 Ft/hónap.

Műszaki:
A bejárati ajtó és az ablakok 3 rétegű műanyag nyílászárókra lettek cserélve szúnyoghálóval és redőnnyel felszerelve.
A villany-és vízhálózat cseréje is megtörtént.(32 A bővítés)
A WC-t és a fürdőszobát teljeskörűen felújították,ami magában foglalja az új szanitereket, a mosdót, szekrényt, zuhanyzót, villanybojlert és a burkolatokat is.
A konyhában asztalos által készített konyhabútor került beépítésre Bosch konyhai gépekkel.
A lakásban gázkonvektoros fűtés mellett található 2db hűtő-fűtő klíma.

A lakás elhelyezkedését tekintve belvárosi, tehát minden megtalálható a közelben pár perc sétára: bolt, iskola , óvoda, gyógyszertár, étterem, pékség, orvosi rendelő, fodrászat, buszmegálló.

Ajánlom:
Fiataloknak, első otthonnak kiváló lehetőség ,hiszen ide tényleg csak költözni kell, ugyanakkor befektetési célra is tökéletesen megfelel, mivel azonnal könnyedén kiadható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
914 e Ft
813 e Ft -12%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
53 M Ft m Ft
45.9 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, 5. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

180.6 M Ft
4 szoba
120 m²
Zalaegerszeg, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

155.1 M Ft
3 szoba
97 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

88.2 M Ft
5 szoba
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

84.497 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
80 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
228 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
82 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

64.9 M Ft
3 szoba
102 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
145 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás