City Pearl

Eladó téglalakás
Zalaegerszeg, 3. emelet

+ 10 kép 1/13
25 500 000 Ft25.5 M Ft 1 214 286 Ft/m2
1 szoba
21 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3692999605
Kontler Patrícia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Zalaegerszeg belvárosában eladó egy 2025-ben felújított alacsony fenntartású, azonnal költözhető, 21 m2-es garzonlakás.

A lakásban a közelmúltban új méretre szabott és egyedileg megtervezett konyhát kapott és új praktikus fürdőszobát kapott.

A 3.emeleti déli tájolású ingatlan egy napfényes szobából, konyhából, fürdőszobából áll. Korszerűsítés céljából a villanyvezetékek cserélve lettek már, a hőszigetelt műanyag ablakok redőnnyel felszereltek. A bejárati ajtó is új műanyagra lett cserélve. A lakás komfortjához egy francia erkély is hozzájárul, fűtése gázkonvektoros.

Az ingatlan központi elhelyezkedése sok előnnyel jár, befektetésnek illetve kiadásra is kiváló lehetőség. Az ingatlan per és tehermentes azonnal birtokba vehető.

Amennyiben az ingatlan elnyerte a tetszését akkor kérem hívjon bizalommal időpont egyeztetés céljából

Hitel kérdésekben is otthon vagyunk, pénzügyi tanácsadó kollégánk segíti ügyfeleinket biztonságos útmutatásokkal és szolgáltatásokkal !

Referencia szám: LK094578

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
1214 e Ft
867 e Ft -40%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
25.5 M Ft m Ft
31.9 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
81 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Zalaegerszeg, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

149.9 M Ft
10 szoba
328 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

79.275 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Zalaegerszeg, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

84.497 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
80 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
145 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
82 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

88.2 M Ft
5 szoba
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

92.5 M Ft
3 szoba
86 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13