Seven Pearl

Eladó téglalakás
Veszprém, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
51 000 000 Ft51 M Ft 1 378 378 Ft/m2
1 szoba
37 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688769703
Sátor Ferencné
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Veszprémben a József Attila utcában, első emeleti, felújítandó 37nm-es, +erkélyes lakás eladó.
A tégla építésű, 4 emeletes társasház a város központhoz közeli részén, az SZTK. felett található, saját udvarán tágas parkolóhelyek, jó lakóközösség.
Belső felosztása:
20nm-es lakószoba,
konyha,
kamra,
fürdő és közlekedő.
Fűtése gázkonvektorról történik, meleg víz ellátását is gázmelegítő szolgáltatja.
Külső nyílászárói cseréje pár éve megtörtént szigetelt, műanyag redőnyös ablakokra, de a lakás többi része felújítandó.
Energetikai tanúsítványa folyamatban.
A lakás nem lakott, kiürítése, birtokba vétele gyorsan megtörténhet.
Amennyiben kérdései lennének, esetleg szeretné megtekinteni, kérem, keressen elérhetőségeimen.

51000000 Ft

Referencia szám: LK057287

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

1 szobás téglalakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1378 e Ft
909 e Ft -52%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
51 M Ft m Ft
39.5 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

89 M Ft
4 szoba
105 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
116 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

89 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

239.192 M Ft
3 szoba
92 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

148 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

74 M Ft
3 szoba
57 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

170 M Ft
4 szoba
131 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

82 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

329 M Ft
3 szoba
120 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

199 M Ft
4 szoba
128 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
116 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

170 M Ft
4 szoba
131 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás