NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Várpalota, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
51 750 000 Ft51.75 M Ft 1 078 125 Ft/m2
2 szoba
48 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 219
Rácz Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel várpalotai új építésű luxuslakásainkat és okos otthonainkat!
A lakóépületünk két lépcsőházból áll, és különböző méretű lakásokat kínálunk, 47,6 négyzetmétertől 65,4 négyzetméterig. Összesen 10 lakást tervezünk kialakítani, minden lakás terasszal és parkolóhellyel rendelkezik!

Az épületek falazata 30 cm vastag Leiertherm téglából épül, amelyeket 15 cm vastag külső homlokzati hőszigeteléssel kombinálunk. A nyílászárókat 3 rétegű hőszigetelt műanyagból készítjük, és elektromos alumínium redőnnyel látjuk el. Minden lakásban megtalálható a melegvíz- és fűtésrendszer, amelyet levegő-víz hőszivattyú hajt meg. Emellett minden lakásban egy darab hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll.

Biztosítunk zárt parkolót, kaputelefont és távirányítós kapunyitót is. Az összes lakáshoz erkély vagy terasz tartozik, hogy élvezhessék a friss levegőt. A lépcsőházak zártak, és a földszinten kisebb tároló található a lépcső alatt.

A társasházhoz tartozik egy 10 beállós napelemmel ellátott fedett parkoló is, igény szerint elektromos autó gyorstöltő is felszerelésre kerül.

Ha hitelre van szüksége, segítséget nyújtunk, és a nagyobb lakásokra a CSOK plusz is igénybe vehető.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, és lépjen velünk kapcsolatba még ma! Várpalota új luxuslakásai és okos otthonai várnak Önre!

A hirdetésben szereplő látványtervek és alaprajzok tájékoztató jellegűek, illusztrációként szolgálnak, a tényleges kialakítás és méretek eltérhetnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Várpalotán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Várpalota m² ár
1078 e Ft
902 e Ft -20%
Ennek az ára
Várpalota átlagár
51.75 M Ft m Ft
42.2 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Várpalota, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba
168 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Várpalota, Korompay Lajos
Eladó téglalakás

Várpalota

32.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

239.192 M Ft
3 szoba
92 m²
Várpalota, Weöres Sándor
Eladó téglalakás

Várpalota

58.8 M Ft
2 szoba
49 m²
Várpalota, Weöres Sándor út
Eladó téglalakás

Várpalota

42.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Várpalota, Weöres Sándor út
Eladó téglalakás

Várpalota

51.7 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

34.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.7 M Ft
1 szoba
39 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

56.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

34.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36 M Ft
2 szoba
49 m²
Várpalota, Kastélydomb utca
Eladó téglalakás

Várpalota

45 M Ft
2 szoba
50 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

184 M Ft
4 szoba
119 m²
Várpalota, Szabadság tér
Eladó téglalakás

Várpalota

62 M Ft
3 szoba
62 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hajós
Eladó családi ház