Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Várpalota, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
36 900 000 Ft36.9 M Ft 858 140 Ft/m2
3 szoba
43 m²
1. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 147
Viktor Bence Botond
Lidohome Balatonalmádi

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Lido Home Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a lakást Várpalotán a Készenléti lakótelepen! Fő jellemzői: -43m2-es, három szobás, első emeleti téglalakás -A lakótérben a közlekedőbe beérve nyílik a kettő félszoba, egy fürdőszoba, valamint a konyha+étkezős nappali, franciaerkéllyel -Készenléti lakótelepen, zöldövezeti környezetben található -2021-ben teljes felújításon esett át, ez érintette a villanyhálózatot, mely teljes felújításon esett át, valamint még az eladás előtt frissen festésre kerül a lakás a napokban -Fűtése egyedi méréssel távhővel megoldott -Pincében saját, zárható, nagy méretű tároló tartozik a lakáshoz -Parkolni közvetlenül az épület melett található ingyenes parkolókban lehet -Műanyag nyílászárókkal szerelt -Tehermentes, nem lakott, így a vásárlást követően akár azonnal birtokbavehető! -Közelben megtalálható bolt, játszótér, óvoda és általános iskola is, buszmegálló 200méterre! Kiválóan alkalmas fiataloknak és időseknek egyaránt, de akár befektetésnek is! Amennyiben ez az ingatlan, vagy bármely más kínálatunkban található lakás, ház vagy telek, felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a megadott elérhetőségeim bármelyikén! Lido Home - Ingatlanok egy életen át !

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Várpalotán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Várpalota m² ár
858 e Ft
122 e Ft -604%
Ennek az ára
Várpalota átlagár
36.9 M Ft m Ft
8.3 m Ft -344%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Várpalota, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Várpalota, Weöres Sándor
Eladó téglalakás

Várpalota

58.8 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

34.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Várpalota, Weöres Sándor út
Eladó téglalakás

Várpalota

51.7 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

184 M Ft
4 szoba
119 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Várpalota, Kastélydomb utca
Eladó téglalakás

Várpalota

45 M Ft
2 szoba
50 m²
Várpalota, Weöres Sándor
Eladó téglalakás

Várpalota

43.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Várpalota, Weöres Sándor
Eladó téglalakás

Várpalota

52.7 M Ft
2 szoba
47 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

34.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Pápa
Eladó téglalakás