Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Tököl, 3. emelet

46 990 000 Ft46.99 M Ft 958 980 Ft/m2
2 szoba
49 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 316
Rendek József XXI. Csepel
Dr. Makkos ingatlan centrum Csepel

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

"FIGYELEM ! ÁRMÓDOSÍTÁS !
Az eredeti (40 mill.Ft) árhoz képest, -3 mill.- Ft kedvezménnyel-,
46.99 mill.-Ft áron eladó !!!

Tökölön,--Bp.(Csepel) határától 12 km-re--,a Pesti uti lakotelep centrumában eladó, egy kettő szoba összkomfortos,TÉGLA FALAZATÚ, ,3.emeleti,erkélyes,társasházi lakás, Fiataloknak első lakásnak optimális megoldás lehet ! A lakás gyakorlatilag, -jelenlegi állapotban-KÖLTSÉGMENTES(!), és nagyobb anyagi ráfordítás nélkül költözhető !!!

Maga az épület dryvit szigetelt,kúltúrált felújított lépcsőházzal, kaputelefonnal és kódos beléptető rendszerrel ! A lakás is 2022-ben felújításra került, ÚJ műanyag nyílászárók és burkolatok,ablakok thermó üvegezéssel,műanyag redőnyökkel,,elektromos hálőzat rézvezetékkel áthúzva ! Mindkét szoba külön bejáratú és inverteres KLÍMÁVAL szerelt,melyek az egész lakásnak, optimális hőmérsékletet biztosítanak a nyári melegben !

FŰTÉS,melegvíz : kombi-cirkó Gáz-kazánnal,radiátors hőleadással. a konyha és fürdőszoba bútor a vételár részét képezi(!),minden más opció !

Bevásárlási lehetőségek sétatávolságra CooP élelmiszer, kisebb üzletek,nagyobb bevásárlásra Tesco,Penny,Spar,Lidl néhány perc autózással elérhető !!!

Az ingatlan,TEHERMENTES,,jogtiszta...,1/1 tulajdon !
adás-vétel után, rövid határidővel költözhető !!!

Irodánknál az ingatlanok ismertetése és bemutatása díjmentes, az ügyvédi költség 0,5% ! 107424
"

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Tökölön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tököl m² ár
959 e Ft
975 e Ft 2%
Ennek az ára
Tököl átlagár
46.99 M Ft m Ft
49.6 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tököl, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

73.8 M Ft
3 szoba
74 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

75.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

55.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

48 M Ft
2 szoba
49 m²
Tököl
Eladó téglalakás

Tököl

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Dunaegyháza
Eladó családi ház

Dunaegyháza

29.49 M Ft
3 szoba
70 m²
Végegyháza
Eladó családi ház

Végegyháza

62.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

46.91 M Ft
2 szoba
43 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

68.9 M Ft
2 szoba
50 m²