Eladó téglalakás
Szombathely, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Minerva lakóparkban kínáljuk eladásra, ezt a modern erkélyes kis lakást!
A 2020-ban épült társasházi lakás 34 nm-es. Az amerikai konyhás nappaliban lévő gépesített konyha a vételár részét képezi. A lakáshoz tartozik egy zártudvari beálló egy autó számára és egy közös tároló, biciklik számára. A napfényes lakás déli tájolású, klimatizált és az első emeleten helyezkedik el. Az épületben lift van. A lakásban jelenleg bérlő van, aki befektető ügyfél esetén szívesen maradna. További információ és megtekintés miatt hívjon bizalommal! Ne feledje , vevőink számára minden szolgáltatásunk ( mutatás, hitel, CSOK ) ingyenes!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: LK095418
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 30.
1 szobás téglalakások ára Szombathelyen
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szombathely, 1. emelet