Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Szombathely, földszint

+ 11 kép 1/14
35 990 000 Ft35.99 M Ft 856 905 Ft/m2
1 + 1 szoba
42 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 557
Domus1 Ingatlan
Domus1 Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Domus1 ingatlan Szombathelyen az Ezredévi park és a Szent István park szomszédságában kínál eladásra egy másfél szobás lakást.
Az ingatlan a városközponthoz közel a Szent László király utcában található.
Főbb jellemzői:
– könnyen megközelíthető, parkolás megoldható saját udbarban
– másfél szoba, külön wc-fürdő, közlekedő elosztású
– saját 20 négyzetméteres pince
– minőségi, újszerű hő- és hangszigetelt fa nyílászárók
A társasház villanyhálózatának felújítása és egyéb felújítási munkálatai zajlanak, beleértve a komplett tetőrendszert is.

Az ár irányár tehát hívjon, tekintse meg mielőbb és tegyen egy ajánlatot!

Bővebb információkért és megtekintés céljából hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
857 e Ft
853 e Ft -1%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
35.99 M Ft m Ft
42.8 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

69.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szombathely, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Szombathely
Eladó téglalakás