BAM Living

Eladó téglalakás
Szombathely, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
64 990 000 Ft64.99 M Ft 1 083 167 Ft/m2
3 szoba
60 m²
1. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 541
Kiss Balázs
Belvárosi Ingatlan Pont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern, nappali + 2 szobás lakás eladó terasszal, gépkocsi beállóval a Parkerdő Lakóparkban

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!!

Szombathely egyik legkedveltebb, nyugodt és folyamatosan fejlődő részén, a Parkerdő Lakóparkban kínálunk megvételre egy 2019-ben épült, modern kialakítású, kiváló állapotú lakást, amely ideális választás családoknak, fiatal pároknak vagy akár befektetésnek is.

A mindössze 9 lakásos társasház első emeletén található ez a 60 m²-es, déli tájolású ingatlan, amelyhez egy 6 m²-es terasz is tartozik. A lakás elrendezése praktikus és élhető, a nagy üvegfelületeknek köszönhetően egész nap világos.

A lakás főbb jellemzői:

tágas nappali amerikai konyhával
2 külön nyíló szoba
külön fürdő és WC
déli tájolás
klimatizált helyiségek
alacsony fenntartási költség
modern, fiatalos kialakítás

A fűtésről központi kazán gondoskodik, egyedi hőmennyiségmérővel, radiátoros hő leadással, amely kényelmes és gazdaságos megoldást biztosít.

További előnyök:

zárt, sorompóval védett lakópark
saját gépkocsi-beálló
közös tároló
csendes, rendezett környezet
kiváló infrastruktúra és könnyű megközelíthetőség

Ha egy modern, azonnal költözhető, értékálló lakást keres Szombathely egyik legnépszerűbb lakóparkjában, ezt az ingatlant mindenképpen érdemes megnéznie!

Hívjon még ma, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre!

Referencia szám: L1766-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
1083 e Ft
896 e Ft -21%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
64.99 M Ft m Ft
60.2 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49 M Ft
3 szoba
89 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

69.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

26 M Ft
4 szoba
164 m²
Szombathely
Eladó téglalakás