Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Szombathely, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
79 900 000 Ft79.9 M Ft 929 070 Ft/m2
4 szoba
86 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 220
Pichler-Bokori Zsófia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szombathely egyik kiváló elhelyezkedésű részén, az egyetem közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 86 nm-es, első emeleti, 4 szobás nagypolgári lakást, amely tágas tereivel és világos helyiségeivel azonnal otthonos hangulatot teremt.

A lakás igazi nagypolgári karakterrel rendelkezik: nagy belmagasság, tágas szobák, világos terek és praktikus elrendezés jellemzi. A nagy ablakoknak köszönhetően a helyiségek egész nap természetes fényben úsznak, ami különösen kellemes életteret biztosít. Az első emeleti elhelyezkedés kényelmes megközelítést nyújt, miközben nyugodt és élhető környezetet biztosít.

Az ingatlan egyik különlegessége a saját udvar, amely ritka lehetőség a városi lakások között, és kiválóan alkalmas pihenésre vagy akár családi kikapcsolódásra. A gázfűtés gazdaságos és jól szabályozható megoldást nyújt a mindennapokban.

A lokáció kiemelkedően jó: az egyetem közelsége, valamint a város fontos pontjainak könnyű elérhetősége miatt a lakás ideális választás lehet családoknak, fiatal pároknak vagy befektetőknek egyaránt. A környéken minden szükséges szolgáltatás – üzletek, közlekedés, intézmények – rövid távolságon belül elérhető.

Ez a lakás tökéletes lehetőség azok számára, akik tágas, világos, jó elhelyezkedésű nagypolgári otthont keresnek Szombathelyen.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
929 e Ft
794 e Ft -17%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
79.9 M Ft m Ft
76.3 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

26 M Ft
4 szoba
164 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Szombathely, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49 M Ft
3 szoba
89 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Sitke
Eladó téglalakás

Sitke

13 M Ft
1 szoba
32 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

63 M Ft
3 szoba