Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szombathely, földszint

+ 14 kép 1/17
54 900 000 Ft54.9 M Ft 930 508 Ft/m2
2 szoba
59 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814141
Vargáné Mráz Tünde
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT BELVÁROSI LAKÁS ELADÓ – Nappali + 1 szoba

Szombathely belvárosának szívében kínálunk megvételre egy 2024-ben teljes körűen felújított, földszinti téglalakást, egy mindössze 5 lakásos, barátságos társasházban.

A lakás hangulata igazán egyedi: a kedves, boltíves megoldások különleges karaktert adnak az otthonnak. Az átgondolt elrendezésnek köszönhetően kialakításra került egy nappali, egy külön nyíló szoba, tágas konyha étkezővel, előszoba, fürdőszoba és külön WC – ideális választás pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetés céljára is.

A modern, tágas konyhát Bosch gépek teszik teljessé – öröm itt a főzés! A két mellékhelyiség pedig a mindennapi kényelmet szolgálja.

Az ingatlan fűtéséről és melegvíz-ellátásáról kondenzációs gázkazán gondoskodik, így a rezsi költségek is kedvezően alakulnak.

Ami még mellette szól:

Saját pince és külön tároló

Udvari parkolási lehetőség

Csendes, kulturált lakóközösség

Belvárosi elhelyezkedés: boltok, posta, hivatalok, munkahelyek, éttermek pár perc sétára

Élvezze a belvárosi élet minden előnyét úgy, hogy közben egy nyugodt, kis lakóközösségben térhet haza nap mint nap!

Ez a lakás kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek is.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
931 e Ft
853 e Ft -9%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
54.9 M Ft m Ft
42.8 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

63 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

77.277 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

72.295 M Ft
3 szoba
69 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

24.99 M Ft
3 szoba
80 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

75.136 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

27.99 M Ft
4 szoba
155 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49 M Ft
3 szoba
89 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft