Astora Art House

Eladó téglalakás
Szolnok, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
30 400 000 Ft30.4 M Ft 950 000 Ft/m2
1 szoba
32 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 565
Csillik Hajnalka EV
Csillik Hajnalka EV

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium új építésű lakások Szolnok kedvelt részén – Boglárka Lakópark

Szolnok frekventált, zöldövezeti részén, átmenő forgalomtól mentes utcában épül a 23 lakásos Boglárka Lakópark, ahol a modern építészet, az energiatakarékos megoldások és a kényelmi funkciók találkoznak.

Lakásméretek: 31,31–70,56 m²
Erkélyek, teraszok: 5,34–10,13 m²
Átadás: 2026.12.31.
Ár: 950.000 Ft/m²
Ajándék: lakásonként 1 db felszíni gépkocsi-beálló
Vásárolható: 16,5 m²-es garázs

Főbb műszaki tartalom:

-38 cm tégla falazat + 15 cm hőszigetelés
-Beton födém C25/30 minőségben, lépéshang-szigeteléssel
-Schöck hőhídmegszakítós teraszcsatlakozás
-3 rétegű, 5 légkamrás műanyag nyílászárók (LOW-e, kiváló hő- és hangszigetelés)
-MABISZ minősítésű biztonsági bejárati ajtók
-Kondenzációs kazános központi fűtés, lakásonkénti egyedi mérés
-1000 literes melegvíz-tároló, vízlágyító rendszer
-Prémium gépészet: Honeywell, Bosch, Wilo, Reflex
-Klíma-minden lakásban
-Tárolószekrények a folyosókon, bérmentesen
-Kamerarendszer, LED-es mozgásérzékelős közös világítás

Várható alacsony rezsi, korszerű műszaki megoldások, nyugodt környezet – ideális választás otthonnak vagy befektetésnek.

Bővebb tájékoztatásért keressen bizalommal!

Eladó az Ön Ingatlana is? Szeretne magas minőségben és a legkedvezőbb áron értékesíteni?
Keressen bizalommal!

Az alábbi elérhetőségeken keresztül állok rendelkezésre:
Csillik Hajnalka Ingatlanközvetítő
+

5000 Szolnok, Ady Endre út 46.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
950 e Ft
908 e Ft -5%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
30.4 M Ft m Ft
31 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Tiszafüred
Eladó téglalakás

Tiszafüred

210 M Ft
10 szoba
380 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

29.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59.9 M Ft
3 szoba
94 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

72 M Ft
3 szoba
0 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

52.7 M Ft
2 + 1 szoba
87 m²
Szolnok, Meggyesitelep
Eladó téglalakás

Szolnok

34.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

65.55 M Ft
2 szoba
69 m²
Jászapáti
Eladó téglalakás

Jászapáti

19.999 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Szajol
Eladó téglalakás

Szajol

23.99 M Ft
54 m²
54 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

61.9 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

62.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

65.55 M Ft
2 szoba
69 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

93.1 M Ft
3 szoba
98 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

24.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

49.9 M Ft
4 szoba
109 m²
Szolnok, Kamaraváros, Szapáry utca
Eladó téglalakás

Szolnok

57.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59.9 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

36.5 M Ft