Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 109 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Szentendrén a Belvárosban teljeskörűen felújított kertkapcsolatos, nagy teraszos, 60 m2-es lakás saját 100 m2-es ősfás kerttel ELADÓ!
Rövid ideig a piacon! Kizárólag irodán kínálatában!
Az ingatlan az alábbi helyiségekből áll:
nappali-konyha-ebédlő, 2 szoba, előtér, fürdőszoba + wc, kamra, 10 m2-es terasz és 100 m2-es saját kertrész, tároló.
A lakás teljeskörűen felújított! Új, 3 rétegű műanyag nyílászárók, elektromos redőny mindenhol, szúnyogháló, kondenzációs kazán padlófűtéssel, klíma, szigetelt homlokzat, mindenhol új burkolatok, új konyhabútor!
A kertben szüksége esetén 2 db autó részére kocsibeálló kialakítható! Az utcán ingyenes a parkolás!
A környék nyugodt, csendes, de pár perc séta távolságra van a HÉV, bevásárlási lehetőség, iskola, óvoda, stb.
További információért hívjon!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 22.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szentendre, földszint