Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Szekszárdon Alisca utcában eladó felújított lakás!
3. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakásról beszélünk. Remélem átjön a képeken is, hogy nagyon szép, igényes munka a felújítás, ami mindenre kiterjedt: burkolatok (olasz parketta, járólap), fürdőszoba és konyha bútorzata, szaniterei, ablakok, redőnyök, klíma, villany- és vízvezetékek mind-mind teljesen újak. Senki sem lakott még itt a felújítás óta, te lehetsz az első lakó! Kelet-nyugati fekvése és a színek miatt nagyon világos, napfényes a lakás. Nagyon szép a kilátás mindkét irányba a lakásból. A város fele néző loggiáról belátni a környéket, a Barátság utca fele pedig szinte csak fákat, természetet látni.
Egyedi mérős távfűtéssel megoldott a lakás fűtése, tartozik hozzá egy közös tároló az alagsorban. Csendes, helyi járatos busszal és autóval is jól megközelíthető a társasház, sok parkolóhely található a ház körül. Pár perc sétával elérhető játszótér, boltok, iskola, akár a városközpont is.
Jó szívvel ajánlom a lakást az igényes megoldásokat kedvelő érdeklődőknek, nem fognak csalódni! :)
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 23. Utoljára módosítva: 2025. 07. 23.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szekszárd, Bakta, Alisca utca, 3. emelet