City Pearl

Eladó téglalakás
Paks, Tetőtér

1/1
71 000 000 Ft71 M Ft 1 314 815 Ft/m2
3 szoba
54 m²
Tetőtér
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: Tetőtér
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 519
Gáti Norbert
GNAingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pakson eladásra kínálok egy újépítésű lakást.

A tetőtéri lakásban tágas nappali-konyha-étkező, terasz, két külön bejáratú hálószoba, fürdőszoba és wc lett kialakítva. Az 54 m2-es lakásban a külső nyílászárók műanyagok, háromrétegű ablakkal és redőnnyel szerelve. Télen a fűtést egyedi, kondenzációs gázkazán biztosítja padlófűtésen keresztül. Az ingatlan 2025 nyarán lesz költőzhető. A közelben minden pár perc sétával könnyedén elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Pakson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Paks m² ár
1315 e Ft
1016 e Ft -29%
Ennek az ára
Paks átlagár
71 M Ft m Ft
77.2 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Paks, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Paks
Eladó téglalakás

Paks

72 M Ft
3 szoba
0 m²
Dombóvár
Eladó téglalakás

Dombóvár

57.991 M Ft
3 szoba
91 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

66 M Ft
3 szoba
51 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

51.9 M Ft
2 szoba
86 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

75 M Ft
2 szoba
65 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

77 M Ft
2 szoba
70 m²
Paks, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Paks

72 M Ft
3 szoba
72 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

34 M Ft
5 szoba
88 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

63 M Ft
2 szoba
51 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

39.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

71 M Ft
3 szoba
0 m²
Tolna
Eladó téglalakás

Tolna

49.5 M Ft
5 szoba
179 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

59.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

98 M Ft
4 szoba
122 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

71 M Ft
3 szoba
0 m²
Szekszárd, Alsóváros, Búzavirág utca 8/4
Eladó téglalakás

Szekszárd

3.14 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Dombóvár
Eladó téglalakás

Dombóvár

25.2 M Ft
2 + 1 szoba
98 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

75 M Ft
3 szoba
65 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

106 M Ft
4 szoba
96 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

49.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Paks, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Paks

71 M Ft
3 szoba
65 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

86 M Ft
4 szoba
78 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

68 M Ft
2 szoba
54 m²
Paks, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Paks

66 M Ft
3 szoba
64 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Herend