Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, földszint

+ 17 kép 1/20
59 900 000 Ft59.9 M Ft 894 030 Ft/m2
2 szoba
67 m²
földszint
építés éve:1966

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 252
Hajmási Márti
Uriel Hungary Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

SZÉKESFEHÉRVÁRON, SÓSTÓN 67 M²-ES, 2 SZOBÁS LAKÁS ~300 M²-ES SAJÁT KERTTEL, GARÁZZSAL, TÁROLÓVAL ÉS KAMRÁVAL ELADÓ!

Irányár: 59,9 M Ft. Tel.: 06-20-252-0622

Egy hely, ahol a nyugalom és a természet közelsége találkozik a városi élet kényelmével.

Az épületről:
A lakás egy 4 lakásos, szigetelt társasházban található, 1560 m²-es osztatlan közös telken.
Minden lakáshoz tartozik egy kb. 200–300 m²-es, leválasztott saját kertkapcsolat, így a privát tér is biztosított.
Az udvaron 2 állásos garázs, pince, valamint fúrt kút is rendelkezésre áll.

A lakásról:
Az ingatlan eredetileg 62 m²-es volt, amelyhez hozzáépítésre került egy előszoba és egy kisebb kamra, így a teljes alapterület 67 m².
A fűtött lakótér 62 m².
Összkomfortos, gázkonvektoros fűtéssel.
Állapota felújítandó, így új tulajdonosa teljes mértékben saját igényeire szabhatja.

Helyiségek burkolatai:
egyik szobában szőnyegpadló
nappaliban parketta
egyéb helyiségekben járólap
A konyha és az étkező egy légtérben található, tágas, jól alakítható térrel.

Környezet:
Az ingatlan Székesfehérvár közkedvelt Sóstó városrészében helyezkedik el.
A közelben minden fontos infrastruktúra megtalálható:
-Interspar kb. 5–6 perc sétára
-iskola pár perc távolságra
-a Sóstói tanösvény egyik bejárata kb. 10 perc sétával elérhető

Az utca csendes, nyugodt, élhető környezetet biztosít.

Kiknek ajánlom:
Ideális választás fiatal pároknak, első lakásvásárlóknak, valamint egy gyermekes családok számára a két szobának köszönhetően.

A Sóstói tanösvény közelsége nemcsak a természet közelségét, hanem egy aktív, feltöltődést nyújtó életformát is kínál a mindennapokban.

Felújítandó állapotának köszönhetően ez a lakás valódi lehetőség arra, hogy saját ízlésére formáljon egy kényelmes, otthonos, akár modern hangulatú otthont.
Egy hely, ami nemcsak lakás, hanem hosszú távon is élhető, szerethető otthon lehet.

I.á.: 59.9 M Ft. Tel.: 06-20-252-0622

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
894 e Ft
817 e Ft -9%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
59.9 M Ft m Ft
125.9 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

72.202 M Ft
3 szoba
62 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

195 M Ft
4 szoba
151 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

32.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Ercsi
Eladó téglalakás

Ercsi

28 M Ft
3 szoba
127 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

68.513 M Ft
2 szoba
68 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

68.513 M Ft
2 szoba
70 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

101.905 M Ft
5 szoba
186 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

110 M Ft
2 + 3 szoba
130 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

51 M Ft
2 szoba
50 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Lepsény
Eladó téglalakás

Lepsény

34.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

150 M Ft
4 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

190 M Ft
4 szoba
124 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás