Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, Búrtelep, Budai út 8. B épület, 1. emelet

+ 1 kép 1/4
82 900 000 Ft82.9 M Ft 1 564 151 Ft/m2
2 szoba
53 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 566
Centralpark Fehérvár
Centralpark Fehérvár

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Székesfehérváron a Centralpark Fehérvár projekt III. ütemében eladó egy első emeleti, 2 szobás lakás.
A lakás belső sétányra néz, 5 m2-es loggia-val rendelkezik. Távfűtés egyedi mérőórával, minden helyiségben padlófűtéssel, magas minőségű olasz burkolatokkal, igényes kivitelezéssel készül.
Várható műszaki átadás 2027. augusztus.
Nézzen körül weboldalunkon is: https://www.centralparkfehervar.hu/

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1564 e Ft
817 e Ft -92%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
82.9 M Ft m Ft
125.9 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, Búrtelep, Budai út 8. B épület, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

67.1 M Ft
4 szoba
72 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
1 + 3 szoba
84 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

68.513 M Ft
2 szoba
68 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

72.202 M Ft
3 szoba
62 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

52.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

195 M Ft
4 szoba
151 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

72.2 M Ft
4 szoba
69 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

190 M Ft
4 szoba
124 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

84 M Ft
4 szoba
132 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
1 + 2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

190 M Ft
4 szoba
124 m²
Velence
Eladó téglalakás

Velence

79 M Ft
4 szoba
93 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

74.9 M Ft
3 szoba