Seven Pearl

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
190 000 000 Ft190 M Ft 1 532 258 Ft/m2
4 szoba
124 m²
3. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 545
Kovács Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171190 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás.

Székesfehérvár méltán legkedveltebb városrészén, Öreghegyen a Hegyalja lakóparkban kínálok eladásra egy szép, modern, igényes, korszerű 124 m2-es belső lifttel rendelkező exkluzív penthouse lakást, 125 m2-es terasszal, teremgarázzsal, tárolóval.

Az ingatlan főbb jellemzői:

- 2019-ben magas minőségben és prémium anyagokból megépített szép, modern tárasasház.

- A lakás a 3.emeleten, a legfelső szinten található.

- 124 m2-es igényes, lakberendező által megálmodott igazi luxus álomotthon!

A teremgarázsból közvetlenül a lakásba érkezünk lifttel ahol egy tágas előszoba fogad minket. Az amerikai konyhás, tágas és napfényes nappali étkezővel valamint három külön bejáratú szoba gondoskodik a maximális kényelemről. A lakás a legmodernebb igények szerint került kialakításra, elegáns burkolatokkal, kifinomult színekkel, ideális elosztással. Két fürdőszoba és egy WC is található az ingatlanban, esztétikus burkolatokkal, minőségi szaniterekkel, beépített bútorokkal. Továbbá egy háztartási helyiség is kialakításra került. A kedvező tájolásnak köszönhetően a lakás egész nap világos, napfényes. A varázslatos terasz szervesen kapcsolódik az egész lakáshoz, különlegessége, hogy körülöleli az ingatlant így minden helyiségből kijutunk a csodás teraszra. Itt minden a kényelemről és az életérzésről szól, az elénk táruló panoráma, a reggeli kávé elfogyasztása, a barátokkal töltött idő, napozás, pihenés. Holland műfűvel borított, virágtartókkal körberakott, olasz minőségi bútorokkal berendezett. A terasz részben fedett, így több motoros napellenző is beépítésre került. Jakuzzinak, grillezőnek, napágyaknak, teraszbútoroknak kényelmesen van hely.

- A konyha magas minőségű, tervező által megálmodott, praktikus kialakítású, stílusa letisztult. Beépített Bosch konyhai gépekkel könnyítik a főzést és az ott töltött időt.

- Fibaro okosotthon került beépítésre.

- 2db hűtő-fűtő klíma gondoskodik a tökéletes hőmérsékletről.

- Padlófűtés, egyedileg szabályozható termosztáttal.

- A társasház kertje kertész által gondozott, szépen karbantartott.

- Az épület alatt teremgarázs található, 2 beállóhely kötelezően megvásárolandó 10 millió forintért/beálló, továbbá 1 db tároló vásárlására van még lehetőség.

- A környék infrastruktúrája kitűnő, pár perc alatt minden fontosabb intézmény, bolt, szolgáltató hely elérhető. M7 autópálya szintén néhány perc alatt elérhető!

Ez a lakás ideális választás azoknak, akik rendezett kertvárosi környezetre vágynak, szeretik a lakásban tágas tereket, a természetes fényt és a luxust miközben a város közelségét is élvezhetik teljes nyugalomban. Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek adottságokkal rendelkező igazi álomotthon, hívjon és tekintsük meg együtt!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #171190

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1532 e Ft
1009 e Ft -52%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
190 M Ft m Ft
104.7 m Ft -81%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

61.95 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

32.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

72.202 M Ft
3 szoba
62 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

52.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
1 + 2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

74.9 M Ft
3 szoba
94 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Velence
Eladó téglalakás

Velence

79 M Ft
4 szoba
93 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
1 + 2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
1 + 3 szoba
84 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

150 M Ft
4 szoba
150 m²
Ercsi
Eladó téglalakás

Ercsi

28 M Ft
3 szoba
127 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

44.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Gárdony
Eladó téglalakás