Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, 4. emelet

+ 14 kép 1/17
64 900 000 Ft64.9 M Ft 889 041 Ft/m2
4 szoba
73 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 604
Tímár Somodi Dorisz
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177537 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás.

Nyugalom szigete a belváros közelében!

Székesfehérváron, gyalogosan néhány percre a történelmi belvárostól kínálok eladásra egy szép, modern, jó állapotú, nettó 73 m2-es, nappali + 3 szobás, azonnal költözhető, napfényes, jó elosztású, kellemes hangulatú társasházi lakást.

Az ingatlan főbb jellemzői:

- 4 emeletes téglából épült társasház.

- A lakás a 4. emeleten található.

- Hasznos alapterület: 56 m2

- Nappali + 3 szoba + konyha + étkező+ fürdőszoba és külön WC található a lakásban.

- Az ablakok sötétítővel ellátott tetőtéri ablakok.

- A lakás igazán világos, napfényes és határozottan csendes!

- Fűtésről gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadással.

- Nyári melegben egy klíma biztosítja az ideális hőmérsékletet.

- A lakás szép, jó állapotú, azonnal költözhető. 2023-ban teljeskörű felújításon esett át. A tető szintén felújított!

- Közös költség: 10.000 Ft/hó

- Saját használatú, zárható 6 m2-es tároló tartozik a lakáshoz.

- Elhelyezkedése kiváló! Közelben iskolák, boltok, éttermek, buszmegállók megtalálhatók!

- Befektetésnek is tökéletes választás!

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek ingatlan, közel a belvároshoz, hívjon bizalommal időpontért és tekintse meg személyesen is!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #177537

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
889 e Ft
1009 e Ft 12%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
64.9 M Ft m Ft
104.7 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
1 + 2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

110 M Ft
2 + 3 szoba
130 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

101.905 M Ft
5 szoba
186 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
1 + 3 szoba
84 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

52.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

51 M Ft
2 szoba
50 m²
Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

67.1 M Ft
4 szoba
72 m²
Aba
Eladó téglalakás

Aba

58.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

195 M Ft
4 szoba
151 m²
Velence
Eladó téglalakás

Velence

79 M Ft
4 szoba
93 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

72.202 M Ft
3 szoba
62 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

68.513 M Ft
2 szoba
70 m²
Gárdony
Eladó téglalakás