Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Békés vármegye, Szeghalom városában eladó egy 58 m²-es, 2 szobás, tégla építésű lakás a 3. emeleten, zárószinten. Új fa nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval, bútorozva, azonnal költözhető. Gázbojler, konvektoros fűtés, parkettás és hidegburkolatos helyiségek. Barátságos, rendezett lépcsőház, kiváló elhelyezkedés. Ideális első lakásnak vagy kiadásra.
A lakás elosztása:
– 2 tágas, külön nyíló szoba
– Folyosó, konyha, fürdőszoba, WC
– Fa nyílászárók – újak, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátva
– Harmonikaajtók felszerelve
– Fűtés: konvektoros, meleg víz: gázbojler
– Burkolatok: parketta és hidegburkolat kombinációja
– Az épület 1980 körül épült
A társasház barátságos, tiszta lépcsőházzal, kedves szomszédokkal rendelkezik. A környék csendes, mégis minden fontosabb szolgáltatás néhány perces sétával elérhető: iskola, gimnázium, boltok, buszmegálló.
Ajánljuk első lakásvásárlóknak vagy akár külföldi befektetőknek, mivel a lakás elhelyezkedése miatt könnyen és folyamatosan kiadható.
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 27.
Cím: Szeghalom, 3. emelet