BAM Living

Eladó téglalakás
Orosháza, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
31 000 000 Ft31 M Ft 382 716 Ft/m2
3 szoba
81 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 221
Bea kereskedelmi bt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Orosháza központjában tégla építésű ház harmadik emeletén 3 szobás, erkélyes lakás eladó. A lakás extrái: alacsony közös költség 1800 FT/hó hűtő-fűtő inverteres LG klíma, nagyon jó benapozottságú, az erkély teljes hosszában napellenző található,mindegyik szoba külön bejáratú, és talán a legfontosabb,hogy az ár tartalmazza a lakásban található összes bútor és berendezés ellenértékét is. A lakás ára Április végéig 31 millió, azt követően élni fogunk az árváltoztatás jogával....

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 02.

3 szobás téglalakások ára Orosházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Orosháza m² ár
383 e Ft
345 e Ft -11%
Ennek az ára
Orosháza átlagár
31 M Ft m Ft
25.1 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Orosháza, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

35.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

32.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

29 M Ft
1 + 2 szoba
71 m²
Tótkomlós
Eladó téglalakás

Tótkomlós

8.8 M Ft
2 szoba
80 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

119.9 M Ft
4 szoba
125 m²
Gyula
Eladó panellakás

Gyula

33.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

19.5 M Ft
2 szoba
67 m²
Sarkad
Eladó téglalakás

Sarkad

9.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

22 M Ft
2 szoba
59 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Békéscsaba, Jamina, Rell Lajos utca 21
Eladó téglalakás

Békéscsaba

26.53 M Ft
2 + 1 szoba
117 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

32.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Dévaványa, Böjtös utca 2/a
Eladó téglalakás

Dévaványa

7.12 M Ft
1 + 1 szoba
99 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Gyula, Varsándi utca 5
Eladó téglalakás

Gyula

56 M Ft
2 szoba
62 m²
Gyula
Eladó panellakás

Gyula

27.75 M Ft
2 szoba
43 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba