Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szeged, Alsóváros, Szabad sajtó utca, földszint

+ 7 kép 1/10
52 000 000 Ft52 M Ft 896 552 Ft/m2
2 szoba
58 m²
földszint
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 469
Kispataki Klára
Ingatlan Cafe Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szegeden, a Szabadsajtó utcában, 4 lakásos magánház egyik lakása eladó.
A ház az 1930-as években épült téglából.
Korának megfelelő állapotú, bár folyamatosan karbantartották.
Az épület osztatlan közös tulajdonú, használati megosztással, 4 kis lakásra van bontva, és egy közös udvarról van a bejáratuk. Az udvar rendezett. Minden lakásnak van egy kis terasza, udvarrésze.
Az eladásra kínált lakás 58 m2, 2 szoba, fürdőszoba és egy konyha alkotja. Fűtése konvektoros, a nyílászárók eredetiek, fából készültek., a burkolatok a szobábanfa parketta.
A falak egy része alászigetelésre szorul.
A fürdőszoba felújított állapotú.
Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően akár albérleteztetésre is kiváló lehet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsóváros m² ár
Szeged m² ár
897 e Ft
763 e Ft -17%
1161 e Ft 23%
Ennek az ára
Alsóváros átlagár
Szeged átlagár
52 M Ft m Ft
38.7 m Ft -34%
60 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Alsóváros, Szabad sajtó utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged