Eladó téglalakás
Szeged, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Felsőváros új fejezete modern lakás, ahol az első nap is otthon!Modern új építésű lakások, kiváló helyen minőségi kivitelezéssel!Az épület szintjei: földszint + két emelet + tetőtér beépítés. Az épülő társasházban, összesen 12 modern lakás, egy üzlethelyiség, 4 garázs és autóbeállók épülnek.A lakások alapterületét tekintve változatos, a legkisebb 33,6 nm, a legnagyobb 68,79 nm.A legtöbb lakáshoz tartozik erkély vagy loggia. Az épület korszerű kialakításának köszönhetően energiatakarékos és modern életstílust kínál, ideális választás fiatal családoknak, befektetőknek vagy vállalkozóknak egyaránt.- HOMLOKZATI FALAK 30 cm vtg. LEIERHERM 30 N+F VÁZKERÁMIÁS FALAZÓBLOKKBÓL KÉSZÜLNEK, HŐSZIGETELŐ HABARCSBA FALAZVA!- A HOMLOKZATON 10 cm AUSTROTHERM GRAFIT HŐSZIGETELÉS KERÜL BEÉPÍTÉSRE- A LAKÁSELVÁLASZTÓ FALAK 25 cm vtg. HANGGÁTLÓ TÉGLÁBÓL KÉSZÜLNEK, - A LAKÁSELVÁLASZTÓ FALAK EI-30 TŰZVÉDELMI TELJESÍTMÉNYŰEK!A vételár a kulcsrakész állapotot tartalmazza.Birtokbavétel legkésőbb 2027.12.31-én lehetséges.Kérdés esetén, vagy részletes tájékoztatásért, hívjon bizalommal!
Várom hívását a tárgyi ingatlannal kapcsolatban. Amennyiben éppen ügyfelekkel foglalkozom, akkor 4 órán belül visszahívom Önt!
Rendelkezésére állok a Duna House teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is!
Berényi-Diós Dóra +3630/619-8837
Referencia szám: PR084576/LK/26567
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21.
3 szobás téglalakások ára Szegeden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szeged, 2. emelet