Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Szeged, földszint

+ 6 kép 1/9
88 000 000 Ft88 M Ft 977 778 Ft/m2
4 szoba
90 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300721
Berényi-Diós Dóra Brigitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Szegeden, a József Attila sugárúton, kiváló közlekedési adottságok mellett egy 90 m²-es, 4 szobás, 2 fürdőszobás lakás, rendezett társasházban.Az ingatlan tágas, jól élhető terekkel rendelkezik, így ideális választás nagyobb családok vagy akár több generáció számára is. A két fürdőszoba kényelmes mindennapokat biztosít, az átgondolt elosztás pedig befektetési szempontból is előnyös, hiszen több bérlő részére is könnyen hasznosítható.A fűtést gáz cirkó rendszer biztosítja radiátoros hőleadással, a 3 rétegű nyílászárók kiváló hő- és hangszigetelést nyújtanak, így a központi elhelyezkedés ellenére is komfortos lakókörnyezetet biztosítanak.A környék infrastruktúrája kiemelkedő, a tömegközlekedés közvetlen közelben található, a belváros pedig gyorsan elérhető.Megtekintési szándék esetén várom jelentkezését.
Várom hívását a tárgyi ingatlannal kapcsolatban. Amennyiben éppen ügyfelekkel foglalkozom, akkor 4 órán belül visszahívom Önt!
Rendelkezésére állok a Duna House teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is!
Berényi-Diós Dóra +3630/619-8837

Referencia szám: LK039738

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
978 e Ft
1145 e Ft 15%
Ennek az ára
Szeged átlagár
88 M Ft m Ft
114 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás