BAM Living

Eladó téglalakás
Szeged, 1. emelet

+ 14 kép 1/17
60 000 000 Ft60 M Ft 759 494 Ft/m2
2 szoba
79 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 943
Tóth László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Felújítandó téglaépítésű lakás eladó a József Attila sugárúton!

Az ingatlan a Szeged belváros vonzásában található, a Dankó Pista utca sarkán.
A lakás 1. emeleti, 2 szoba, előtér, konyha fürdőszoba, külön WC, és kamra helyiségekből áll, 79 nm alapterületű, tágas terekkel rtendelkezik.

A fűtése gáz konvektorokkal történik, a melegvizet gázbojer adja.
Az ablakokból utcai kilátás nyílik.
A lakás felújítandó állapotú.
Az ingatlan rendelkezik továbbá egy 12nm-es tárolóval is.

A lakás további előnye a kiváló elhelyezkedése, belváros 10 perc séta, villamos, busz 100 m-en belül található.

Nézze meg ajánlatunkat személyesen is. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392697

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
759 e Ft
1160 e Ft 35%
Ennek az ára
Szeged átlagár
60 M Ft m Ft
60 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

77.8 M Ft
3 szoba
98 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged, Alsóváros, Petőfi Sándor sugárút
Eladó téglalakás

Szeged

78 M Ft
3 szoba
67 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás