Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szeged, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 109 259 Ft/m2
2 szoba
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Molnár Andrea
Otthon Centrum - Szeged - Csongrádi sgt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ha szeretnél a belvárosban lakni, de nem akarsz a folyamatos zajban élni, akkor ez a hirdés neked szól! A Londoni körúton, belső udvari, 4 lakásos társasházi épületben lévő, 54 m²-es, 2 szobás, tágas, világos első emeleti téglalakást kínálunk eladásra – nincs tömeg, nincs zaj, csak nyugi és kényelem.

A lakás főbb jellemzői:
- Tágas, jól berendezhető szobák
- Modern amerikai konyhás nappali étkezővel,
- Új konyhabútor + Ökonet vízszűrő a tisztább ivóvízért,
- MDV hűtő-fűtő klíma,
- Új Baxi kazán raditoros hőleadókkal
- Minden ablak műanyagra cserélve, szúnyoghálóval és redőnnyel felszerelve,
- Fürdőszoba új szellőzővel, természetes fénnyel.

Lokáció:
Az ingatlan szuper helyen van! Pár perc séta az Árkád, Mars tér, egyetemi karok, boltok, edzőtermek és szórakozóhelyek. Ha szeretsz pörögni, de szükséged van egy csendes bázisra, akkor ez az ideális lakásod!

Plusz egy bónusz:
A lakáshoz saját autóbeálló tartozik az udvaron , melynek ára 4 millió Ft, így nem kell parkolóhelyet vadásznod esténként!

Fiatalos, világos, kényelmes és mindenhez közel!
Ne maradj le róla, ez a lakás nem sokáig lesz piacon!

Érdeklődj most, és nézd meg személyesen!
Irodánk végigkísér az egész folyamaton: energetika, hitel, ügyvédi háttér.
Legyen stresszmentes az otthonteremtés!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1109 e Ft
1160 e Ft 4%
Ennek az ára
Szeged átlagár
59.9 M Ft m Ft
60 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged, Alsóváros, Petőfi Sándor sugárút
Eladó téglalakás

Szeged

78 M Ft
3 szoba
67 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

77.8 M Ft
3 szoba
98 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²