Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Home&People azonosító: #22059
HÓDI KEVIN
Ingatlanreferens 06205918691
AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN AZ INGATLAN AZONOSÍTÓSZÁM MEGADÁSÁVAL!
ELADÓ MÓRAVÁROSI LAKÁS, GARÁZZSAL, SZEGEDEN!
Szeged-Móraváros városrészen az alábbi paraméterekkel rendelkező lakás eladó:
▶ Lokáció: Szeged-Móraváros
▶ A lakás 3 emeletes házban a 2. emeleten eladó
▶ Lakótér területe: 52 nm
▶ Elosztása: 2 szoba, konyha, fűrdőszoba, közlekedő, erkély, 2 gardrób
▶ Szupermarket, bevásárlóközpont, tömegközlekedés pár perc sétára
▶ Fűtés: gázfűtés, hűtő-fűtő klíma
▶ 13 m2-es galériázható garázs a belső udvarban, amely benne van az árban
Irányár: 56 000 000 Ft
H&P azonosító: #22059
Hívjon bizalommal! HÓDI KEVIN
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!
A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.
Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.
Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista
www.homeandpeople.hu
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 10. Utoljára módosítva: 2025. 04. 11.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szeged, 2. emelet