NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Szeged, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
82 000 000 Ft82 M Ft 1 108 108 Ft/m2
3 szoba
74 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 74 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 514
Hajdú Olga
Aktív7 Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szegeden, a Franciahögy lakóparkban kínálok megvételre egy klímás, 2. emeleti, nappali és 2 hálószobás, 2024-ben felújított, tágas téglalakást szigetelt épületben. A lakás féltetőteres, brutto 82 nm-es/nettó 74 nm, világos, modern, rendkívül hangulatos. Fűtése gázkazánnal működik, lapradiátoros hőleadókkal. A lakás fenntartási költsége alacsonyan tartható, energetikailag a mai követelményeknek megfelel, a nyílászárók szigetelt üvegezésűek és a homlokzat szigetelt. A társasház rendezett, elkerített zárt zöld udvarral, mely kisgyerekesek számára is vonzó lehet. Az épület előtt ingyenes a parkolás, a környéken többek között bolt, zöldséges, pékség található és a tömegközlekedés kiváló a város bármely pontjához.

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1108 e Ft
1122 e Ft 1%
Ennek az ára
Szeged átlagár
82 M Ft m Ft
85.8 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

77.8 M Ft
3 szoba
98 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Szeged, Rókus, Damjanich utca
Eladó téglalakás

Szeged

81.59 M Ft
5 szoba
96 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

160 M Ft
3 + 1 szoba
152 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás