Avico Greentop

Eladó téglalakás
Szántód, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 195 775 Ft/m2
3 szoba
71 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 316
Zsitnyányi Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Balaton Déli part, Szántód, 71,6 m2 új lakás kulcsrakészen eladó. A 65,8 m2 alapterületű, 11,5 m2 erkéllyel kiegészített lakás egy két szintes ház emeletén helyezkedik el, saját parkolóval rendelkezik. A ház a település kertvárosias, természetközeli lakóövezetében, örökpanorámával a közvetlen szomszédságában elterülő, a Balatoni Nemzeti Park részét képező területre, 500 méterre a Balatontól. Az ingatlan hőszigetelt, fűtését kombi gázkazán biztosítja, amit padlófűtés és hűtő-fűtő klíma egészít ki, a nyílászárókon elektromos távirányítós redőny, szúnyogháló. Kiváló lehetőség akár állandó lakhatásra akár nyaralásra, de befektetésnek, kiadásra is tökéletes megoldás. A Balaton-part és strandolási lehetőség, a Balaland 5* szálloda és élményfürdő gyalog 10 perc, a Szántódpusztai Majorság autóval pár perc távolságra található, így a pihenés számos módja könnyen elérhető minden korosztály számára. A lakáshoz tartozó parkoló ára 3 M Ft, amit nem tartalmaz a hirdetési ár. A lakás megvételéhez OTP Otthon Start Lakáshitel igényelhető. Bővebb információért vagy a többi elérhető lakással kapcsoltban keressen telefonon! M286630

Referencia szám: M286630

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Szántódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szántód m² ár
1196 e Ft
2579 e Ft 54%
Ennek az ára
Szántód átlagár
84.9 M Ft m Ft
173.3 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szántód, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

341.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

182 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

92.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

341.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

69.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

69.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

248.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

330.75 M Ft
3 + 2 szoba
175 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

71.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

69.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

92.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Szántód, Móricz Zsigmond utca
Eladó téglalakás