River Life

Eladó téglalakás
Sopron, földszint

+ 6 kép 1/9
77 500 000 Ft77.5 M Ft 981 013 Ft/m2
3 szoba
79 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Moran-Villota Iván
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180785 hivatkozási számú soproni társasházi lakás.

Sopronban, a Színház utcában, a belváros közvetlen közelében ELADÓ egy 79 nm-es, földszinti, felújított társasházi lakás.

-Tágas amerikai konyhás nappali
-1 hálószoba közvetlen fürdőszoba kapcsolattal
-2 fél szoba
-A nappali a Várfalsétányra néznek
-Igényes, modern konyhabútor
-Jól átgondolt elrendezés
-Minőségi felújítás, azonnal költözhető állapot

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó soproni társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #180785

Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
981 e Ft
1042 e Ft 6%
Ennek az ára
Sopron átlagár
77.5 M Ft m Ft
77.9 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.365 M Ft
3 szoba
74 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

64 M Ft
3 szoba
199 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

69.9 M Ft
1 szoba
58 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

87 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

89.5 M Ft
4 szoba
84 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

65 M Ft
3 szoba
148 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

122.9 M Ft
5 szoba
136 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²

Falusi CSOK ingatlanok