City Pearl

Eladó téglalakás
Sopron, földszint

+ 7 kép 1/10
84 700 000 Ft84.7 M Ft 1 210 000 Ft/m2
3 szoba
70 m²
földszint
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654009
Vaszari Richárd
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

+++ TELJESEN FELÚJÍTOTT, 1. EMELETI LAKÁS ELADÓ + 67 NM2 +++

Eladó egy 67 m²-es, 1. emeleti lakás, amely 2026-ban teljes körű felújításon esett át. Az ingatlan minden részlete megújult, modern, igényes kialakítású, azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.

AZ INGATLAN FŐBB JELLEMZŐI:
- 67 m² lakóterület
- emeleti elhelyezkedés
- teljes felújítás 2026-ban
- felújított villanyhálózat
- teljesen felújított vízvezeték rendszer
- 2 klíma
- szigetelt padló és oldalfalak
- hangszigetelés és vízszigetelés
- központi vízlágyító berendezés
- redőny és szúnyogháló
- új beltéri ajtók
- modern, új berendezés
- közös tároló
HELYISÉGEK:- előszoba- nappali- szoba- fürdőszoba wc-vel- szoba- konyha + étkező

Az ingatlan ideális választás azok számára, akik kompromisszummentes, teljesen felújított otthont keresnek, ahol minden részlet már elkészült.
Amennyiben a vásárláshoz hitelre lenne szüksége, irodánk díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.
Ha az általunk kínált lakás, családi ház vagy telek felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
1210 e Ft
1042 e Ft -16%
Ennek az ára
Sopron átlagár
84.7 M Ft m Ft
77.9 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

64 M Ft
3 szoba
199 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

65 M Ft
3 szoba
148 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

87 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

75 M Ft
3 szoba
76 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

53 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

129.9 M Ft
6 szoba
146 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

89.5 M Ft
4 szoba
84 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sály, Kossuth Lajos 128
Eladó családi ház