City Pearl

Eladó téglalakás
Sopron, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 314 035 Ft/m2
2 szoba
57 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 607
Vestaingatlan
Vestaingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Sopronban az Aranyhegyen eladó egy új építésű 56 nm-es, első emeleti lakás. A társasház új, egy éve kapta meg a haszálatba vételi engedélyt, a lakás üres még nem lakta senki. A lakás geotermikus hűtéssel és fűtéssel üzemel, elektromos redőnnyel szerelt. A lakás 1,5 szobás, a fürdőszoba fürdőkádas és külön wc-s. A lakáshoz tartozik még egy 17 nm-es terasz.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 04. 25.

2 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
1314 e Ft
1135 e Ft -16%
Ennek az ára
Sopron átlagár
74.9 M Ft m Ft
61.8 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

64 M Ft
3 szoba
199 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

65 M Ft
3 szoba
148 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.729 M Ft
3 szoba
74 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

53 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

69.9 M Ft
1 szoba
58 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Jászkarajenő
Eladó családi ház