Astora Art House

Eladó téglalakás
Siófok, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
160 000 000 Ft160 M Ft 2 318 841 Ft/m2
3 szoba
69 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 220
Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BALATON BEST LAKÓPARK SIÓFOK- PENTHOUSE C.302.
HATALMAS TERASZ JAKUZZIVAL!
BEST PRICE!! Siófokon, a vízpart közelében, újépítésű társasházban, 69 nm-es, N+2 szobás penthouse lakás 34 nm terasszal 160 M Ft-ért eladó.
Az amerikai konyhás nappali a DNY-i oldalon található, innen nyílik a 34 nm-es terasz. Két külön nyíló hálószoba biztosítja a nyugodt pihenést.
A Balaton szabadon használható, tágas füves, strandja kb 100 méterre található.
A projekten belül nagy füves területek és egy központ szabadtéri medence is található.
A lakások télen-nyáron használhatóak, könnyen bérbeadhatóak.

A megfelelő hőmérsékletet levegő-víz hőszivattyú biztosítja, hőleadás padlófűtéssel történik.
Felszíni beálló 3,5 M Ft-ért vásárolható.

Az építkezés beindult. Átadás: 2025. december
Referenciákkal rendelkező megbízható beruházó által épül a kis lakásszámú lakópark.
Segítünk kiválasztani a legjobb lakásokat!
Várom érdeklődését!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
2319 e Ft
1752 e Ft -32%
Ennek az ára
Siófok átlagár
160 M Ft m Ft
124.6 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

140.25 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

119 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
62 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Siófok