Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Siófok, földszint

+ 9 kép 1/12
95 730 000 Ft95.73 M Ft 1 569 344 Ft/m2
2 szoba
61 m²
földszint
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 147
Gálicz Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kivételes lehetőség, kivételes ár! A LIDO HOME ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt az új építésű, luxus minőségű LAKÁST SIÓFOK KÖZPONTJÁBAN. Siófok jelképének számító víztoronytól 100 m-re, a Balatontól 500 m-re épült 8 lakásos, társasház 1. emeletén kínáljuk eladásra ezt az új építésű, 61 m2-es, nappali+1 szobás lakást. A lakások átadása 2023. III. negyedévben várható. A lakások a legkorszerűbb technológiával, anyagokkal készültek, távolról is vezérelhető egyedi hőszivattyús padlófűtéssel. Városközpont, vasút- busz-állomás 100m. Állandó lakhatásra, de jól frekventált fekvésének és kialakításának köszönhetően kiadásra is kiválóan alkalmas. A hirdetésben szereplő földszinti 1. sz. lakás további jellemzői: - 61,0 m2 lakás alapterület, - földszinti, Ny-i fekvésű, - egyedi hőszivattyús fűtési-hűtési rendszer, multi split klímás fűtési/hűtési tartalék rendszer, „H” tarifa, - motoros zsaluziák valamennyi nyílászárón, - nappali /25,0 m2 / +1 szoba / 9,0 m2/ - konyha /11,5 /m2 - fürdőszoba WC-vel, Amennyiben a LIDO HOME által kínált SIÓFOKI LAKÁS, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1569 e Ft
1640 e Ft 4%
Ennek az ára
Siófok átlagár
95.73 M Ft m Ft
85.9 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120.7 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

140.25 M Ft
3 szoba
64 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

147.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves