Astora Art House

Eladó téglalakás
Siófok, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
87 048 500 Ft87.049 M Ft 1 852 096 Ft/m2
2 szoba
47 m²
4. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 124
Marusa Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A SIÓFOKI LIDO HOME INGATLANIRODA eladásra kínál EZÜSTPARTON, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, BALATONI PANORÁMÁS, EXKLUZÍV KIVITELŰ LAKÁSOKAT!!! A társasház modern, fiatalos, lendületben készül és lakásai minden igénynek megfelelő kialakítással rendelkeznek. A földszinten kertkapcsolatos, az 5. emeleti zárószinten pedig nagy teraszos PENTHOUSE lakások várják tulajdonosaikat. Szintenként minden lakástípus megtalálható, lesz nappali+1 hálós kialakítás, de lesz nagyobb, akár két, három hálószobás családbarát változat is. A lakások hasznos területe nettó 46.84 m2-től 116.77 m2-ig terjed. A lakások ára 79.670.000 és 388.278.000 közötti árfekvésben mozog. A lakások mellé megvásárolható felszíni parkolók (11,25 m2) ára 4,9 millió forint, a tárolók (3.5 m2) 4,9 millió forint. Az LG Multi V-5 hőszivattyús hűtő-fűtő berendezés energetikailag kifejezetten modern megoldás, mely télen és nyáron is kellemes hőérzetet biztosít és akár távolról is vezérelhető. A meleg víz ellátása lakásonként villanybojler segítségével történik. Az épületben HÁROM lift gondoskodik a lakások kényelmes megközelíthetőségéről. Zárt udvaron belül elhelyezésre kerül gyermek játszótér, egy kültéri medence és napozóterasz, mely a telek strandhoz közeli felére tervezett. A társasház tetején korlátozott számú exkluzív panorámás grill és napozó tetőterasz kerül kialakításra, hogy a lehető legnagyobb privát-szférát biztosíthassa tulajdonosainak és vendégeiknek, ahol egyedi vízvétel és áramvétel mellett minden lehetőség adott lesz egy kellemes, panorámás, naplementés party élvezetéhez. Az ingatlan előtt húzódó több mint 3 km hosszú szabad strand, gondozott zöldterületekkel, parti sétányokkal, sportolási lehetőséget kínáló kölcsönző helyekkel, valamint igényesen kialakított büfékkel szolgálja az itt nyaralók igényeit. ÁTADÁS 2025! A jelen HIRDETÉSBEN ELADÁSRA KÍNÁLT LAKÁS JELLEMZŐI: - 4. emelet -keleti tájolású -hasznos lakótér: 47 m2 -nappali+1 hálószoba -erkély: 7,9 m2 További információért hívjon bizalommal! Amennyiben a LIDO HOME által kínált SIÓFOKI VÍZPARTI LAKÁS, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1852 e Ft
1640 e Ft -13%
Ennek az ára
Siófok átlagár
87.049 M Ft m Ft
85.9 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

119 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120.7 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

139.4 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves