Avico Greentop

Eladó téglalakás
Siófok, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
105 000 000 Ft105 M Ft 1 640 625 Ft/m2
3 szoba
64 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Singlár Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Lido Home Siófok első tulajdonosait keresi egy épülő luxuslakópark lakásainak az Ezüstpart legszebb, vízparti részén. -A több, mint 1 hektáros, kiváló elhelyezkedésű, Balaton-parti telken összesen 4 ház épül. -A lakások elvehetetlen balatoni panorámával rendelkeznek, mely a nappaliból, vagy a hatalmas méretű teraszokról télen-nyáron élvezhető. -A zavartalan pihenést előtérben tartva a lakáselválasztó falak fokozott hangszigetelésűek lesznek, valamint. a födémekben 9 cm vastag hő/hangszigetelő táblák akadályozzák majd meg a függőleges irányú hangterjedést. -A házak 15 cm vastagságú külső hőszigetelő rendszert kapnak majd, a lakások és a közös használatú részek 3 rétegű műanyag nyílászárókkal lesznek ellátva. -A lakások hűtése-fűtése a mai kor követelményeinek megfelelően az LG VRF inverteres hőszivattyús levegős rendszerével lesz kiépítve. -A szintek megközelítését a földszintről és a parkolókból lifttel biztosított. -Autóbeálló bruttó 5.0000.000 Ft / db áron elérhető -A meghirdetett lakások ára bruttó! Kösse le most ezüstparti luxuslakását! Az ajánlott 8077 azonosító számon meghirdetett lakás jellemzői: -D. épület ELSŐ EMELETI lakás -Keleti tájolású -64 m2 lakótér -25.1 m2-es teraszkapcsolatos amerikai konyhás nappali étkezővel -2 hálószoba, melyből az egyik teraszkapcsolattal rendelkezik -Fürdőszoba, külön wc -12 m2 terasz LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1641 e Ft
1752 e Ft 6%
Ennek az ára
Siófok átlagár
105 M Ft m Ft
124.6 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

195.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

115.6 M Ft
2 szoba
48 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

139.4 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120.7 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba