City Pearl

Eladó téglalakás
Siklós, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
56 000 000 Ft56 M Ft 736 842 Ft/m2
2 + 1 szoba
76 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 938
Vincze László György
OTPIP - Pécs, Rákóczi út 19.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, energiatakarékos lakások eladók Siklós szívében!

Fedezd fel Siklós legújabb lakóparkját, ahol a modern kényelem találkozik az energiatakarékos technológiákkal! A Lakópark 24 igényesen megtervezett, teraszos lakással várja új tulajdonosait.

Miért különleges ez a projekt?
- Energiatakarékos megoldások: minden lakás hőszivattyúval, padlófűtéssel, fan-coil hűtési rendszerrel felszerelt
- Modern építészeti megoldások és minőségi alapanyagok
- Saját belső parkoló
- Csendes, mégis központi elhelyezkedés
- 4 külön épülettömb, tömbönként mindössze 6 lakással

A vételár tartalmazza többek között:
- burkolatok és szaniterek
- külső nyílászárók és választható beltéri ajtók
- szigetelések, villamos szerelvények
- parkolók kiépítése
- füvesített és térkövezett udvar
- 3D porfestett kerítés

A Lakópark tökéletes választás azoknak, akik korszerű, fenntartható és alacsony rezsijű otthont keresnek.
Érdeklődj most, és válaszd ki az elsőként elérhető lakások egyikét!

Modern otthon, okos döntés!
M318171

56000000 Ft

Referencia szám: M318171

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Siklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siklós m² ár
737 e Ft
769 e Ft 4%
Ennek az ára
Siklós átlagár
56 M Ft m Ft
50.5 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siklós, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siklós
Eladó téglalakás

Siklós

54.4 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó téglalakás

Siklós

24.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Siklós
Eladó téglalakás

Siklós

50.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Siklós
Eladó téglalakás

Siklós

50.4 M Ft
3 szoba
68 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó téglalakás

Siklós

21.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Siklós
Eladó téglalakás

Siklós

54.4 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Siklós
Eladó téglalakás

Siklós

49.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Siklós
Eladó téglalakás

Siklós

48 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

42.5 M Ft
703 m²
69 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft