Avico Greentop

Eladó téglalakás
Sárvár, Gárdonyi Géza utca, földszint

+ 4 kép 1/7
44 000 000 Ft44 M Ft 830 189 Ft/m2
1 + 1 szoba
53 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814131
Hegedűs István
Duna House - Szombathely, Uránia

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó földszinti lakás Sárváron a Gárdonyi Géza utcában, ezt a ritka lehetőséget érdemes megragadni!
A két szobás lakás lakható állapotú, azonnal birtokba vehető.Elrendezése praktikus, a szobák külön bejáratúak, de egymásból is megközelíthetőek egy belső ajtón át, fűtése gázkonvektor.A városközpont 2-3 perc sétára található, pakolás az utcán szinte a lépcsőház bejárata előtt megoldható.Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését kérem keressen meg elérhetőségeim egyikén!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Sárváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárvár m² ár
830 e Ft
808 e Ft -3%
Ennek az ára
Sárvár átlagár
44 M Ft m Ft
49.5 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sárvár, Gárdonyi Géza utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Sitke
Eladó téglalakás

Sitke

13 M Ft
1 szoba
32 m²
Sárvár, Árpád utca 13
Eladó téglalakás

Sárvár

51.521 M Ft
1 szoba
45 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

37.9 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

42.5 M Ft
2 szoba
63 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Sárvár, Krisztina lakópark
Eladó téglalakás

Sárvár

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

49.9 M Ft
1 szoba
66 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

26 M Ft
4 szoba
164 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Sárvár, Árpád utca 13
Eladó téglalakás

Sárvár

36.708 M Ft
1 szoba
35 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

63 M Ft
3 szoba
74 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

25.99 M Ft
2 szoba
110 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás