Eladó téglalakás
Salgótarján, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Salgótarjánban (Zagyvapálfalva), a Budapesti úton, a SPAR-al szemben, 36 nm-es, 2. emeleti, 1 szobás, erkélyes, tehermentes, azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Befektetésre kiválóan alkalmas! Azonnal, magas hozammal bérbe adható!
Helyiségei: 1 szoba, konyha, előszoba, fürdőszoba, külön nyíló W.C., erkély.
A fűtést gázkonvektorok, a meleg víz ellátást villanybojler biztosítja.
Az ablakok és a bejárati ajtó műanyag tokprofillal szerelt, redőnnyel ellátott. A szobában új laminált parketta található, a falak frissen festettek.
A lakáshoz az épület alagsorában saját, zárható pincerekesz tartozik.
A közelben kereskedelmi -és szolgáltató egységek, TESCO, LIDL, SPAR, orvosi rendelő, óvoda, iskola, gyógyszertár, buszmegálló található.
A belváros 5 perc alatt autóval megközelíthető.
Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 03. 03.
1 szobás téglalakások ára Salgótarjánban
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Salgótarján, 2. emelet