Eladó téglalakás
Pécs, Belváros, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
ELADÓ TÉGLALAKÁS PÉCS BELVÁROS
Saját otthont keres vagy befektetésre szeretne ingatlant vásárolni? Itt a remek lehetőség, hogy ez az Öné legyen!
Pécs, BELVÁROSBAN kínálok megvételre egy 64m2-es, 2,5 szobás, földszinti elhelyezkedésű téglalakást. Az ingatlan tágas, világos, napfényes, csendes, frissen felújított. Beosztása kedvező, nagyméretű konyha étkezővel, nappali, 2hálószoba, fürdőszoba, előtér. Fűtése gázkazánnal, hűtése klímával biztosíott. A lakóközösség barátságos, a ház környezete szépen karbantartott, rendezett.
Energetikai tanúsítvány folyamatban van.
Az infrastruktúra kitűnő, PTE KTK, Árkád pár lépés távolságra, de a közelben megtalálhatóak boltok, éttermek, orvosi rendelők, óvoda, iskola.
Ára: 56.9M Ft
Az ingatlan elhelyezkedése központi, udvari bejárata miatt teljesen csendes. Kifejezetten ajánlom családok részére de befektetésre is ideális, mivel az egyetemisták által kedvelt részen található.
További információért kérem keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 29.
3 szobás téglalakások ára Pécsett
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pécs, Belváros, földszint