Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Pécs, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
56 900 000 Ft56.9 M Ft 1 185 417 Ft/m2
2 szoba
48 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 734
BonIfor Ingatlanközvetítés
BonIfor Ingatlanközvetítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Árnyas Liget lakóparkban eladóvá vált egy 4/3. emeleti, bruttó 48 nm alapterületű, erkélyes, 2 hálószoba+amerikai konyha nappalis téglalakás a hozzá tartozó külön bejárattal rendelkező tárolóval és fedett autóbeállóval.
A lakásban fürdőszoba és az mellékhelység külön található. A lakás különösebb felújítást nem igényel, a burkolatok és a közművek is tökéletes állapotban vannak. A konyha beépített bútorral van felszerelve, beépített indukciós főzőlappal és sütővel valamint kivezetett pára elszívóval rendelkezik. A fűtést és a meleg vizet házközponti kazán biztosítja, emellett beépítésre került egy huzatmentes hűtő-fűtő klíma berendezés is mely még magasabb komfortérzetet biztosít. Rezsi költség alacsonynak mondható. A lépcsőház tágas, jól megközelíthető. A lakópark udvara sorompóval zárt.

Ideális választás lehet idősebb és fiatalabb korosztálynak egyaránt.

Az ingatlan tehermentes. Rövid időn belül birtokba vehető.

Ár: 56.900.000.-Ft

A lakás kiváló lokációval rendelkezik, így befektetési céllal vásárlók részére is tökéletes választás.

Amennyiben a hirdetésem felkeltette érdeklődését kérem, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 01.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1185 e Ft
1080 e Ft -10%
Ennek az ára
Pécs átlagár
56.9 M Ft m Ft
58.1 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Törtel
Eladó családi ház

Törtel

32 M Ft
2 szoba
67 m²
Érsekcsanád
Eladó családi ház