Seven Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
59 800 000 Ft59.8 M Ft 703 529 Ft/m2
2 + 1 szoba
85 m²
4. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 393
Borvári Mária
OTPIP - Pécs, Rákóczi út 19.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Baranya megyében, Pécsen, Uránvárosban eladó egy 2,5 szobás, 4. emeleti lakás a Mecsek Áruházzal szemben, az Ybl Miklós utcában található, négyemeletes téglaház legfelső szintjén. Az ingatlan nyugati és északi tájolású.

A lépcsőházban ugyan nincs lift, azonban a déli lépcsőházban található felvonó, amely a függőfolyosón keresztül könnyen megközelíthető.

A lakás alapterülete 85 m². A szobák parkettásak, a többi helyiség műanyag burkolatot kapott. Összkomfortos, házközponti fűtéssel rendelkezik, radiátoros hőleadással.

A környék kiváló infrastruktúrával bír: a közelben üzletek, OTP fiók és ATM is megtalálható a házban. Körülbelül 200 méterre rendelőintézet, 500 méteren belül óvoda, iskola és játszótér is elérhető. A belvárosba közlekedő buszok megállói szintén 200 méteren belül vannak. Az Orvosi Egyetem 1,3 km-re található, gyalog nagyjából 15 perc, busszal pedig 3 megálló.

További információért keressen bizalommal akár hétvégén is, és tekintse meg az ingatlant személyesen!

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel segíti az eladókat és a vevőket egyaránt. (M320159)

59800000 Ft

Referencia szám: M320159

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
704 e Ft
1106 e Ft 36%
Ennek az ára
Pécs átlagár
59.8 M Ft m Ft
80 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonkeresztúr, Kaposvári utca