Oasis Residence

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 6 kép 1/9
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 344 231 Ft/m2
3 szoba
52 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999288
Széplaki Dávid
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

.Eladó teljeskörűen felújított lakás Pécs történelmi belvárosában!Pécs történelmi belvárosának egyik hangulatos utcájában eladóvá vált egy földszinti, teljeskörűen felújított lakás, amely kiváló választás lehet saját otthonnak vagy akár befektetésnek is.Az ingatlan amerikai konyhás nappalival és két külön nyíló hálószobával rendelkezik, így praktikus és jól élhető elrendezést biztosít. A felújítás során a lakás modern, mégis otthonos hangulatot kapott.A lakás fűtéséről korszerű kondenzációs gázkazán gondoskodik, amely gazdaságos és megbízható megoldást kínál. A nappalikonyhaétkező térben klímaberendezés került elhelyezésre, amely a nyári hónapokban biztosít kellemes hőmérsékletet.Az ingatlan tehermentes, így gyorsan birtokba vehető.Főbb jellemzők:Pécs történelmi belvárosföldszinti elhelyezkedésamerikai konyha + nappali2 hálószobateljeskörű felújításkondenzációs gázkazán fűtésklíma a nappalikonyhaétkező térbentehermentes ingatlanHa egy igényesen felújított, belvárosi lakást keres, amely azonnal költözhető vagy kiváló befektetési lehetőség, akkor érdemes megtekinteni ezt az ingatlant.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1344 e Ft
1106 e Ft -22%
Ennek az ára
Pécs átlagár
69.9 M Ft m Ft
80 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

89 M Ft
4 szoba
135 m²
Rétság
Eladó téglalakás

Rétság

34.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Bakonyszentkirály
Eladó családi ház

Bakonyszentkirály

99.99 M Ft
5 szoba
126 m²
Vértesboglár, Dózsa utca
Eladó családi ház