Seven Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
67 900 000 Ft67.9 M Ft 859 494 Ft/m2
3 szoba
79 m²
1. emelet
építés éve:1987

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999145
Borbély Gáborné
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás Pécs belvárosában – kiváló lehetőség!

Pécs belvárosában, a sétálóutcához közel, mégis csendes környezetben eladó egy 79 m²-es, jó elosztású lakás.

Az ingatlan nappali–konyha–étkezővel, két hálószobával, fürdőszobával és két külön WC-vel rendelkezik, így akár család számára is kényelmes otthon lehet. A lakás jó állapotú, ugyanakkor igény szerint korszerűsíthető, így az új tulajdonos saját elképzelései szerint alakíthatja.

Elhelyezkedésének köszönhetően kiváló választás befektetésnek, vállalkozás céljára (iroda, rendelő, apartman), vagy saját lakhatásra is. A belváros minden előnye – üzletek, éttermek, szolgáltatások – pár perc sétával elérhető.

További részletekért hívjon bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Borbélyné Szőke Andrea +36/20-250-8749

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
859 e Ft
1092 e Ft 21%
Ennek az ára
Pécs átlagár
67.9 M Ft m Ft
80.4 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fonyód
Eladó téglalakás