Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 17 kép 1/20
53 950 000 Ft53.95 M Ft 627 326 Ft/m2
4 szoba
86 m²
földszint
építés éve:1998

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Ambrus László Zoltán
Otthon Centrum Pécs - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egy vagy két lakás

Eladásra kínáljuk ezt a belváros szélén lévő, jelenleg irodaként bejegyzett 86m2-es ingatlant.

A 2000-s évek elején épült társasházban található irodát a tágas terek jellemzik, fűtéséről modern házközponti gázkazán, hűtéséről inverteres klímák gondoskodnak.
Elhelyezkedése alapján kiválóan alkalmas irodának, de jogilag egy vagy két lakás is kialakítható belőle. Egy és két lakás kialakítására is készült koncepcióterv a helyi építési szabályok figyelembevételével. Megegyezés szerint a tulajdonos akár vállalja az átminősítés procedúráját is.
Az udvarban 5db gépjármű számára van parkolási lehetőség az ingatlan számára.
A hirdetésben található fotók a jelenlegi állapotot tükrözik, azonban található köztük néhány kialakítható alaprajz és a látványterv szerinti fotók is.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, keressen minket bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
627 e Ft
1028 e Ft 39%
Ennek az ára
Pécs átlagár
53.95 M Ft m Ft
112.5 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Badacsonytomaj
Eladó családi ház

Badacsonytomaj